Tehlikeli Madde Depolama Konteynerleri

Tehlikeli Madde Depolama Konteynerleri - MC Vario

Gefahrstofflager MC Vario

Kolay Uyarnabilirlik
Modüler bir yapısı olan MC-Vario; müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış, içine girilebilen konteyner sistemidir.
MC-Vario; yenilikçi tasarımı sayesinde duruma özel taleplere göre uyarlanabilir.

Sağlam Yapı
MC-Vario; kaynaklı çelik iskelete sahip, sağlam ve uzun yıllar kullanılabilecek bir depolama sistemidir. Paslanmaya karşı en uygun korumayı sağlamak için, duvarları galvanizli çelik sac, tavanı ise galvanizli çelik profil ile kaplanmıştır. Çıkarılabilir ve sıcak daldırma galvanizlemeli ızgarası bulunan, mevzuat ile uyumlu ve çevrenin korunması için gerekli korumayı sağlayan, bütünleşik yekpare bir toplama haznesi de mevcuttur.
Talebe Özel Tasarım
MC-Vario; çekici ve modern yassı tasarımı ile çok beğenilmektedir. Ayrıca, galvanizli model, kantaron mavisi (RAL 5010) renkte de üretilmektedir.
Talebe bağlı olarak diğer renkler de mevcuttur.

Bize ulasin

Tehlikeli Madde Depolama Konteynerleri - WHG

Tehlike Maddelerin Bilinegelen Depolanması
Sektördeki firmalar, içlerine girilebilen WHG serisi varil ve IBC saklama konteynerlerini uzun yıllardır kullanmaktadırlar.
Talebe bağlı ihtiyaçlara ve faaliyet süreçlerine uyarlanabilen ve farklı boyutlardaki kutu, varil ve kapların konulabilmesine imkan sağlayan WHG, en uygun depolama çözümlerini sunmaktadır.
Sağlam Yapı
WHG; kaynaklı çelik iskelete sahip, sağlam ve uzun yıllar kullanılabilecek bir depolama sistemidir. Duvarları ve tavanı galvanizli trapez sac ile kaplanmıştır. Çıkarılabilir ve sıcak daldırma galvanizlemeli ızgarası bulunan, PPG 26 yönetmelikleri ile uyumlu ve çevrenin korunması için gerekli korumayı sağlayan, bütünleşik yekpare bir toplama haznesi de mevcuttur.

Uzun Ömürlü
Duvarların ve tavanın sıcak daldırma galvanizlemeli bir yapıda olması, paslanmaya karşı uzun süreli bir koruma sağlayarak WHG serisinin uzun ömürlü olmasına imkan verir.
Ayrıca, WHG serisi kantaron mavisi (RAL 5010) renkte de üretilmektedir.
Talebe bağlı olarak diğer renkler de mevcuttur.

Bize ulasin

Vario 2310

Depolama alanı: yaklaşık 3 m²
Hacim:  550 lt

MC Vario 3320

Depolama alanı: yaklaşık 8 m²
Hacim:  1500 lt

WHG 210

Depolama alanı: yaklaşık 5 m²
Hacim:  1000 lt

WHG 210

Depolama alanı: yaklaşık 10 m²
Hacim:  1900 lt

WHG 210

Depolama alanı: yaklaşık 2 m²
Hacim:  300 lt

WHG 250

Depolama alanı: yaklaşık 11 m²
Hacim:  1300 lt

WHG 210

Depolama alanı: yaklaşık 6 m²
Hacim:  1000 lt

WHG 340

Depolama alanı: yaklaşık 11 m²
Hacim:  1300 lt