Raflı depoları

Raflı depolar System Container

Standard System Container

Sistemli tehlikeli madde depolama
Sistem konteynırı serisi, tehlikeli maddelerin depolanması için kullanılan çok yönlü ve uygulama odaklı bir ürün programıdır. Bu seri, 25 yılı aşkın bir süredir Avrupa genelindeki müşterilerimizin çok yönlü taleplerini güvenli ve güvenilir bir şekilde karşılamaktadır.
Sistem konteynırlarının boyutları variller, paletli ürünler veya IBC depolaması için optimize edilmiştir. Farklı model serileri, farklı bidon büyüklükleri ve depo türlerine mükemmel şekilde adapte edilmiştir.
Müşteriye özel uygulamalar, depo sıcaklığı ve havalandırma açısından da dikkate alınabilir.

Uzun ömürlü bir sistem
Size sağlam ve uzun ömürlü depo sistemleri sunmak için, sistem konteynırları kaynaklı çelik çerçeve konstrüksiyondan üretilmiştir. Duvar ve tavan yüzeyleri ise galvanizli çelik saclarla kaplanmıştır. Dayanıklı kaliteli vernikle yapılan çok katlı vernikleme işlemi ve kalın katlı primerle yapılan taban verniklemesi, sürekli bir korozyon korumasını garanti eder. Çerçeveye sabit şekilde kaynaklanmış, sular hukukuna göre test edilmiş toplama teknesi, gerekli çevre ve su korumasını garanti eder.
Konteynırlar, Alman Yapı Tekniği Enstitüsü’nün (DIBt) genel bir yapı denetim onayına sahiptir.

Tehlikeli madde depolaması planlanabilir
Aşındırıcı maddelerin depolanması için, depo, fabrika teslimi aside dayanıklı bir PE iç kaplama (yerleştirilmiş plastik tekne) veya paslanmaz çelikten bir tekneyle donatılabilir.
Bir aksesuar setiyle birlikte sistem konteynırları kolay yanabilen sıvıların depolanması için de uygundur. Set, yapı tarafındaki topraklama için bir topraklama kulağı  / elektrostatik yüklenmenin önlenmesi için potansiyel eşitlemesi ve konteynır için bir işaret içerir.

Bize ulasin

Raflı depolar FBM

Üstün nitelikli yangından koruma çözümü
Kolay yanabilen tehlikeli maddelerin paletler üzerinde veya IBC içinde depolanması sırasında, FBM serisi yangından koruma raflı depoları güvenli ve yasalara uygun bir çözüm sunar.

Yapı
FBM yangından koruma raflı deposu, her biri 200 litrelik 64 adede kadar varilin veya 16 IBC’nin güvenli ve konforlu şekilde depolanması için yüksekliği ayarlanabilen raf sistemine sahip bir tehlikeli madde deposudur.
Çift çelik çerçeve konstrüksiyonu ve mineral yün panellerden (yapı malzemesi sınıfı A) üretilmiş, yanıcı olmayan izolasyon sayesinde, bu yangından koruma raflı deposu iç veya dış yangın yükünde en az 90 dakikalık bir yangın dayanımına sahiptir. Ek olarak, toz ızgaraları ve kendi kendine kapanan, ateşe dayanıklı ve panik önleme kilidine sahip T 90 kapılar dahil olmak üzere, doğal su dengesi yasasına uygun bir toplama teknesiyle donatılmıştır.

Sertifikalı yangından koruma
FBM yangından koruma raflı deposu, DIN 4102’nin tüm F 90 yangından korunma gerekliliklerini karşılar; yani bu seri, yangın yükünün raflı depoya içten veya dıştan etki etmesinden bağımsız olarak 90 dakikalık bir yangın etkisine dirençlidir.
Bu temelde ve Alman Yapı Tekniği Enstitüsü’nün (DIBt) raflı depo ve entegre toplama teknesi sistemi için verdiği yapı denetimi onayı kapsamında, yangından koruma raflı deposunun yasalara uygunluğu garanti edilir.

Raf sistemi
Variller, paletli ürünler ve IBC’lerin güvenli ve devrilmeden depolanması için, raflı depo, direkt olarak konteynırın toplama teknesine ayarlanmış bir raf sistemiyle donatılmıştır.
Yüksekliği ayarlanabilen (50 mm’lik kademelerde) bölme tabanları, rafın depolanacak bidonun yüksekliğine esnek şekilde adapte edilmesine olanak sağlar. Bu sayede, depolama bölümünden optimum oranda istifade edilebilir.

Bize ulasin

2K 214.0

Kapasite: 4 IBC
Hacim:  1100 lt

1 G 314

Kapasite: 10 varil
Hacim:  750 lt

2H1214.O

Kapasite: 18 IBC
Hacim:  4500 lt

2G 614.0

Kapasite: 40 varil
Hacim:  2050 lt

FBM base 314.20

Kapasite: 2 IBC
Hacim:  1270 lt

FBM base 714.20 OST-el

Kapasite: 12 IBC
Hacim:  2000 lt

FBM base 314,30

Kapasite: 4 IBC
Hacim:  1270 lt

FBM plus 614.30

Kapasite: 8 IBC
Hacim: 2.600 l