Isı konteynırları

150 dereceye kadar ısınma ve erime
DENIOS ısı konteynırları, uzun yıllardır kendini ispatlamış bir konstrüksiyon prensibine göre üretilir; bu prensip, her taraftan izolasyon yapılmış kaynaklı bir çelik konstrüksiyonu ve mineral yün veya poliüretan sert köpükten (PUR) üretilen bir destek çekirdeği ile birlikte sandviç elemanların kullanılmasını temel alır.
İçine girilemeyen ve dıştan doldurulan termo sistem olarak tasarımları, mümkün olan en büyük ayarlama kapasitesine ve 200 lt varillerin ve IBC’lerin sıcaklık ayarı sırasında mekandan iyi şekilde istifade edilmesine olanak sağlar.

Uygulama
Isı konteynırları, tercihen üretim proseslerindeki işlemeye devam etme aşamalarında maddelerin kontrollü sıcaklık ayarı (ısınma ve erime) için kullanılır. İhtiyaç duyulan izolasyon ve sıcak hava sirkülasyon sistemi, proseslerle ilgili parametrelere göre tasarlanır ve boyutlandırılır. Bu şekilde, kısa bir ısınma süresinde sıcaklığı ayarlanmış malzemeler veya maddeler, 150 santigrada kadar bir sıcaklık aralığında güvenli ve homojen şekilde kullanıma sunulur. Daha yüksek sıcaklıklar (150 santigradın üstündeki), talep üzerine konstrüksiyon adapte edilerek ve uyarlanmış malzemeler (örn. paslanmaz çelik veya galvanizli bileşenler) kullanılarak mümkündür.

WB 12.12 ısı konteynırı

Özel modelde kesintisiz ısı konteynırı

WB 24.12 ısı konteynırı

314-2 ısı konteynırı