Raflı Sistem Konteynerleri

Raflı Sistem Konteynerleri

Standard System Container

Sistem Konteynerleri İle Tehlikeli Maddelerin Depolanması
Sistem Konteyner serisi, tehlikeli maddelerin depolanması için kullanılan çok yönlü ve uygulama odaklı bir ürün grubudur. Bu seri, 25 yılı aşkın bir süredir Avrupa genelindeki müşterilerimizin çok yönlü taleplerini güvenli ve güvenilir bir şekilde karşılamaktadır.
Sistem konteynerlerinin boyutları; variller, paletli ürünler veya IBC depolaması için en kullanımlı şekilde belirlenmiştir. Farklı model serileri, farklı bidon büyüklükleri ve depo türleri ile mükemmel bir şekilde uyumlu hale getirilmiştir.
Depo sıcaklığı ve havalandırma ile ilgili hususlardaki müşteri ihtiyaçları da karşılanabilmektedir.

Uzun Ömürlü Bir Sistem
Sistem Konteyner serisi; sağlam ve uzun ömürlü depo sistemleri sunabilmek için, kaynaklı çelik çerçeve bir yapıda üretilmiştir. Duvar ve tavan yüzeyleri galvanizli çelik saclarla kaplanmıştır. Dayanıklı ve kaliteli çok katlı vernikleme işlemi ve kalın katlı primerle yapılan taban altı verniklemesi, kalıcı bir korozyon koruması sağlar. Çerçeveye kaynaklanarak sabitlenmiş mevzuata uygun toplama teknesi, çevre ve su koruması ile gerekleri yerine getirir.
Konteynerler, Alman Yapı Tekniği Enstitüsü (DIBt) tarafından onaylanmıştır.

Tehlikeli Maddelerin Planlanabilir Depolanması
Aşındırıcı maddelerin depolanabilmesi için; ürünler, aside dayanıklı bir PE iç kaplama veya paslanmaz çelikten bir tekneyle birlikte üretilebilir.
Aksesuar setiyle birlikte kullanıldığı takdirde, Sistem Konteynerleri, kolay yanabilen sıvıların depolanması için de uygundur. Aksesuar setinin içinde; elektrostatik yükten korunmak için müşteri tarafından yapılacak topraklamada kullanılmak üzere topraklama pabucu ve konteyner için etiketleme bulunmaktadır.

Bize ulasin

Raflı Sistem Konteynerleri - FBM

Üstün Nitelikli Yangından Koruma Çözümü
FBM serisi yangına dayanıklı raflı konteynerler, yanıcı tehlikeli maddelerin paletler üzerinde veya IBC içinde güvenli ve ekonomik bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır.

Sağlam Yapı
FBM serisi; her biri 200 litrelik 64 adede kadar varilin veya 16 IBC’nin güvenli ve rahat bir şekilde depolanması için yüksekliği ayarlanabilen raf sistemine sahiptir.
Bu serideki ürünler; çift çelik çerçeve iskelet yapısı ve yanıcı olmayan yalıtımı olan madenyünü panelleri (A sınıfı yapı malzemesi) ile içerde veya dışarda oluşacak yangına karşı en az 90 dakika süreyle dayanabilme özelliğine sahiptir. Ek olarak, bu konteynerlerde; mevzuata uygun toplama teknesi, ızgaralar ve kendi kendilerine kapanabilen, anti-panik kapanma özelliği bulunan ve yangına dayanıklı T90 kapıları da bulunmaktadır.

Onaylanmış Yangından Koruma
FBM serisi; DIN 4102 tarafından belirlenen tüm F90 yangından koruma şartlarını karşılar. Diğer bir deyişle, çıkan yangının kaynağının içerde veya dışarda olmasına bağlı olmaksızın 90 dakika yangına dayanıklılık göstermektedir.
Bu kapsamda; Alman Yapı Tekniği Enstitüsü (DIBt) tarafından onaylanmış raflı depolama ve tümleşik toplama teknesi ile FBM serisi mevzuata uygun ürünler sunmaktadır.

Raflı Sistem
Doğrudan toplama teknesi içine yerleştirilen variller, paletli ürünler ve IBC’lerin güvenli ve devrilmeden depolanması için bu konteynerlerde raflı sistem kullanılmıştır.
Yüksekliğin her 50 mm’lik kademede ayarlanabilmesi, depolama sırasında esneklik ve kolaylık sağlayarak, konteynerden en etkin şekilde faydalanma imkanı getirmektedir.

Bize ulasin

2K 214.0

Kapasite: 4 IBC
Hacim:  1100 lt

1 G 314

Kapasite: 10 varil
Hacim:  750 lt

2H1214.O

Kapasite: 18 IBC
Hacim:  4500 lt

2G 614.0

Kapasite: 40 varil
Hacim:  2050 lt

FBM Base 314.20

Kapasite: 2 IBC
Hacim:  1270 lt

FBM Base 714.20 OST-el

Kapasite: 12 IBC
Hacim:  2000 lt

FBM Base 314,30

Kapasite: 4 IBC
Hacim:  1270 lt

FBM Plus 614.30

Kapasite: 8 IBC
Hacim: 2.600 l